کمالوند: 28 آذر با پرسپولیس بازی نمی‌کنیم + انفجار در شرکت عمران پرند؛ یک نفر کشته شد – باشگاه فرهنگی و ورزشی

ورزش‌سه: قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی شب گذشته برگزار شد و بر اساس این قرعه کشی برنده دیدار پرسپولیس و بادران در مرحله بعد با نفت آبادان دیدار می کند
فراز کمالوند سرمربی نفت آبادان در این باره به “ورزش سه” گفت: «من با سعید فتاحی رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ هم صحبت کردم. اگر پرسپولیس صعود کند، امکان پذیر نیست که بازی حذفی ما و پرسپولیس 28 آذرماه برگزار شود. همانطور که بازی پرسپولیس و بادران در جام حذفی معوقه شد و ما در حذفی بازی کردیم، اگر پرسپولیس به دور بعدی برسد، بازی ما و پرسپولیس نیز باید به تعویق بیفتد.»

ورزش‌سه: قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی شب گذشته برگزار شد و بر اساس این قرعه کشی برنده دیدار پرسپولیس و بادران در مرحله بعد با نفت آبادان دیدار می کند.
وی افزود: «بازی ما و پرسپولیس به خاطر حریف عقب افتاده و باید شرایط عادلانه ای رقم بخورد. ما که نمی توانیم 10 روز در تهران اردو بزنیم و 3 بازی سنگین در 8 روز با استقلال و پرسپولیس انجام دهیم. قطعا باید بازی ما و پرسپولیس در جام حذفی در صورت صعود سرخپوشان به تعویق بیفتد.»

طبق اعلام سازمان لیگ اگر پرسپولیس به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی صعود کند، دیدار معوقه این تیم با نفت آبادان در لیگ برتر باید 24 آذرماه و دیدار حذفی دو تیم 28 آذرماه برگزار شود. از این رو نفت آبادان در چارچوب رقابت های هفته شانزدهم لیگ برتر 2 دیماه باید با استقلال روبه رو شود که به این صورت نفتی ها طی 8 روز 3 بازی سنگین با سرخابی های پایتخت خواهند داشت. همین موضوع باعث اعتراض مسئولان صنعت نفت شده است.

——————-

خبرگزاری مهر: فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم از انفجار یک شئ در شرکت عمران پرند خبر داد و جزییات این حادثه را تشریح کرد
گفتنی است در این حادثه «علی رفیعی» از پرسنل حراست شرکت عمران پرند جان خود را از دست داد.

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم  افزود: بخشی از اراضی اطراف فاز ۶ در گذشته میدان تیر و چک و خنثی بوده است و این شئ از همان زمان در این ‌محل باقی مانده است.

وی افزود: این ۲ نفر بدون در نظر گرفتن مسائل امنیتی و این که باید موضوع را به پلیس اطلاع می دانند، این شئ را با خود به شرکت حمل می کنند و آن را در کابین نگهبانی قرار می دهند که شئ منفجر و باعث فوت یکی از این افراد می شود.

خبرگزاری مهر: فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم از انفجار یک شئ در شرکت عمران پرند خبر داد و جزییات این حادثه را تشریح کرد.

سرهنگ عبدالله زاده پاشاکی صبح سه شنبه در جمع تعدادی از خبرنگاران در تشریح جزییات حادثه انفجار در شرکت عمران پرند، گفت: پیش از ظهر روز گذشته ۲ تن از پرسنل حراست شرکت عمران در جریان گشت در مناطقی از فاز ۶ پرند یک شئ انفجاری را کشف کردند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *