وقتی آسنسیو، الهام بخش مارسلو شد + تابش: 5 مربی را به کرانچار پیشنهاد کردیم – باشگاه فرهنگی و ورزشی

ورزش سه: مارسلو مدافع تیم ملی برزیل امروز موفق شد با ضربه ای دیدنی دروازه تیم ملی ژاپن را باز کند.

 عصر امروز برزیل موفق شد با نتیجه 1-3 در دیداری دوستانه ژاپن را مغلوب کرده و به روند نتایج فوق العاده خود استمرار بخشد

گل دوم برزیل در این دیدار با ضربه فوق العاده و مهار نشدنی مارسلو، مدافع برزیلی رئال مادرید به ثمر رسید که در شبکه های اجتماعی این ضربه با گل فوق العاده آسنسیو در دیدار ابتدای هفته کهکشانی ها مقابل لاس پالماس مقایسه شده است.

ورزش سه: مارسلو مدافع تیم ملی برزیل امروز موفق شد با ضربه ای دیدنی دروازه تیم ملی ژاپن را باز کند.

 عصر امروز برزیل موفق شد با نتیجه 1-3 در دیداری دوستانه ژاپن را مغلوب کرده و به روند نتایج فوق العاده خود استمرار بخشد.

البته ضربه دیدنی مارسلو با پای راست بود اما آسنسیو به پای چپ دروازه لاس پالماس را گشود اما به هر حال هر 2 گل شباهت زیادی به هم داشتند.

 وقتی آسنسیو، الهام بخش مارسلو شد

وقتی آسنسیو، الهام بخش مارسلو شد

وقتی آسنسیو، الهام بخش مارسلو شد

وقتی آسنسیو، الهام بخش مارسلو شد

——————-

خبرگزاری تسنیم: مسعود تابش، قائم مقام باشگاه سپاهان در مورد شرایط این تیم و نتایج نه چندان خوب در لیگ امسال گفت: این درست است که خوب نتیجه نگرفته‌ایم، ولی در بازی آخر برابر پیکان بسیار خوب بازی کردیم و 90 دقیقه به حریف فشار آوردیم
وی در پاسخ به این پرسش که آیا باشگاه سپاهان تصمیمی برای برکناری کرانچار ندارد، اظهار داشت: خیر، ما تصمیمی برای تغییر کادر فنی نداریم و کرانچار کارش را ادامه می‌دهد. بازیکنان هم زحمت می‌کشند، اما متأسفانه در چند بازی بدشانسی آوردیم و از طرفی سه بازیکن خط دفاعی‌مان را به خاطر مصدومیت در چند بازی در اختیار نداشتیم. مطمئناً سپاهان برای نیم‌فصل دوم تقویت می‌شود و مهدی شریفی هم به تیم ما برمی‌گردد.

قائم مقام باشگاه سپاهان در واکنش به انتقادهای صورت گرفته از بازیکنان خارجی این تیم تصریح کرد: بازیکنان خارجی در حد انتظار عمل نکرده‌اند و اگر لازم باشد در نیم‌فصل جابه‌جایی‌هایی انجام خواهد شد. البته صحبت کردن در این مورد زود است.

تابش در پاسخ به این پرسش که «بحث انتخاب دستیار برای کرانچار به کجا رسید؟»، گفت: ما پنج گزینه داخلی را به سرمربی تیم پیشنهاد کردیم که کرانچار هنوز پاسخ مثبت نداده است. البته به او گفتیم که خودش یکی دو نفر را معرفی کند و ما آمادگی این را داریم که یک یا دو مربی به کادر فنی سپاهان اضافه شوند.

خبرگزاری تسنیم: مسعود تابش، قائم مقام باشگاه سپاهان در مورد شرایط این تیم و نتایج نه چندان خوب در لیگ امسال گفت: این درست است که خوب نتیجه نگرفته‌ایم، ولی در بازی آخر برابر پیکان بسیار خوب بازی کردیم و 90 دقیقه به حریف فشار آوردیم. متأسفانه در دقیقه 92 روی بدشانسی گل خوردیم و این در حالی بود که دروازه‌بان حریف در آن بازی ستاره زمین بود و ما موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم. تیم ما خوب فوتبال بازی می‌کند و به آینده امیدوار هستیم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *