نانگ: آقای گلی با قهرمانی شیرین است – باشگاه فرهنگی و ورزشی

ایران ورزشی: آلویس نانگ این فصل بدون شک یکی از بهترین‌های پارس جنوبی جم است. بازیکنی که گل‌های خوبی می‌زند و گل هم می‌سازد

به نظر می‌رسد این تعطیلی به دلیل پیروزی مقابل سپیدرود رشت و بازگشت به صدر جدول است…

 تمام تلاش و هدف ما رسیدن به‌عنوان قهرمانی است. البته می‌دانیم کار سختی داریم اما ما برای رسیدن به این هدف، تلاش می‌کنیم و می‌خواهیم به آن دست پیدا کنیم. اگر خدا بخواهد حتما به آن می‌رسیم.

 من تلاش می‌کنم قبل از هر چیزی به موفقیت تیمم کمک کنم تا به قهرمانی برسیم اما در کنار آن، رسیدن به‌عنوان آقای گلی هم خیلی شیرین خواهد بود.

بازی بعدی تیم‌تان مقابل پرسپولیس است. خیلی‌ها به این بازی، فینال نیم فصل اول لقب دادند. این بازی را چطور پیش‌بینی می‌کنی؟

فکر می‌کنی بتوانی به علیرضا بیرانوند گل بزنی؟

مثلا چه بازیکنانی؟

 بدون شک بازی با پرسپولیس سخت‌ترین بازی ما در این نیم فصل است. آنها تیم خیلی خوبی هستند که بازی‌های خوبی انجام می‌دهند. پرسپولیس اگر تیم خوبی نبود تا نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا پیش نمی‌رفت. هر چند که می‌توانست فینالیست هم شود اما یکسری اتفاقات مانع آن شد. به هر حال بازی با پرسپولیس سخت‌ترین بازی ما خواهد بود اما ما ناامید نیستیم و تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که در این بازی به پیروزی برسیم چون می‌دانیم پیروزی مقابل این تیم، یعنی نزدیک شدن به قهرمانی. به خاطر همین با تمام قدرت و تلاش به میدان می‌رویم تا بهترین نتیجه را بگیریم و صدر جدول را حفظ کنیم. مطمئنم آنالیزهای خوب کادر فنی و برنامه‌ریزی‌های دقیق آنها به ما کمک می‌کند تا به این هدف بزرگ برسیم.

 قبلا فکر می‌کردم مهدی طارمی مهم‌ترین رقیب من است که او فعلا محروم است و نمی‌تواند بازی کند اما در حال حاضر محمد قاضی و علی علیپور خیلی خوب دارند کار می‌کنند و آنها مهم‌ترین رقبای من هستند. البته مرتضی تبریزی هم خوب گل می‌زند که در چند وقت اخیر چندان موفق نبوده.

ایران ورزشی: آلویس نانگ این فصل بدون شک یکی از بهترین‌های پارس جنوبی جم است. بازیکنی که گل‌های خوبی می‌زند و گل هم می‌سازد. نانگ که یکی از باتجربه‌ترین بازیکنان پارس جنوبی جم به حساب می‌آید، امید زیادی به موفقیت تیمش در بازی‌های آینده و رسیدن به قهرمانی دارد. البته این مهاجم کامرونی به خوبی می‌داند هفته دوازدهم بازی سختی مقابل پرسپولیس دارند که می‌تواند سرنوشت قهرمانی را تا حد زیادی مشخص کند. آلویس نانگ مهاجم کامرونی پارس جنوبی جم که در بازی با سپیدرود رشت یک گل زد و باعث شد تیمش با نتیجه پر گلی به پیروزی برسد، در مورد این بازی، گل زدن‌هایش، بازی با پرسپولیس و‌… صحبت می‌کند.
وضعیت تیم‌تان چطور است؟ تمرینات تعطیل شده؟

فکر می‌کنی تا پایان فصل چند گل می‌توانی بزنی؟

 حدس زدن آن سخت است اما تلاش می‌کنم بیشتر از 15 گل بزنم.

دیروز مهدی تارتار با کارلوس کی‌روش ملاقاتی داشت که ظاهرا در مورد حضور بازیکنانی از پارس جنوبی جم در تیم ملی هم صحبت شد. فکر می‌کنی چه کسی می‌تواند از تیم‌تان به تیم ملی دعوت شود؟

یک گل زیبا هم در این بازی زدی؟

 این گل با تلاش همه هم‌تیمی‌های من به دست آمد اما من خیلی خوشحالم که توانستم باز هم گل بزنم تا فاصله‌ام با صدر جدول گلزنان کمتر شود.

فکر می‌کنی پارس جنوبی جم می‌تواند به قهرمانی لیگ برتر برسد؟

فکر می‌کنی برای رسیدن به آقای گلی چه بازیکنانی رقیبت هستند؟

 از همان ابتدا قرار بود بعد از این بازی به تعطیلات برویم اما همه دوست داشتیم با خاطره خوبی راهی تعطیلات شویم تا از آن لذت ببریم. ما در بازی با سپیدرود رشت کار خیلی سختی داشتیم اما با حمایت هواداران خوب‌مان که همیشه از تیم حمایت می‌کنند توانستیم ببریم و به صدر جدول برگردیم.

 من در جریان این ملاقات نبودم اما در تیم ما بازیکنان زیادی هستند که استحقاق دعوت به تیم ملی را دارند.

 دوست ندارم نام ببرم اما مثلا امید سینک، محسن فروزان و‌… می‌توانند به تیم ملی دعوت شوند. به هر حال اینکه قرار است از پارس جنوبی جم بازیکنی به تیم ملی دعوت شود، جای خوشحالی دارد و انگیزه بازیکنان را بالا می‌برد.

 گل زدن به بیرانوند واقعا سخت است اما من می‌توانم دروازه هر تیمی را باز کنم و تلاش می‌کنم اول به موفقیت تیمم کمک کنم و بعد از آن هم گل بزنم تا تعداد گل‌هایم را بالا ببرم.

 بله، من هم به خاطر تعطیلی تمرینات به اسپانیا آمدم که کنار خانواده‌ام باشم. جمعه آینده به ایران برمی‌گردم و تمریناتم را دنبال می‌کنم.

ظاهرا خیلی امید داری که آقای گل این فصل شوی…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *