اعتصاب شاگردان ویسی به روز چهارم کشیده شد + تیم‌های گرگانی مغلوب تهرانی‌ها شدند – باشگاه فرهنگی و ورزشی

ایسنا: اعضای تیم استقلال خوزستان که از روز دوشنبه به دلیل عدم پرداخت مطالبات و مشکلات موجود، دست به اعتصاب زده بودند، امروز جمعه نیز به تمرین نپرداختند تا اعتصاب آن ها به روز چهارم کشیده شود
همچنین قرار است طی یکی دو روز آینده، نشستی با حضور شریعتی استاندار خوزستان، یوسفی نماینده مردم اهواز در مجلس، افشین حیدری مدیرکل ورزش خوزستان، شولی سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال خوزستان و طالقانی رییس هیات فوتبال استان برگزار شود تا درباره این باشگاه تعیین تکلیف شود.

ایسنا: اعضای تیم استقلال خوزستان که از روز دوشنبه به دلیل عدم پرداخت مطالبات و مشکلات موجود، دست به اعتصاب زده بودند، امروز جمعه نیز به تمرین نپرداختند تا اعتصاب آن ها به روز چهارم کشیده شود. تمرین روز گذشته آبی پوشان به دلیل اربعین حسینی تعطیل بود.

سخنگوی باشگاه استقلال خوزستان نیز روز گذشته (پنجشنبه) در مصاحبه با ایسنا، اعلام کرده بود که از روز جمعه تمرینات تیم از سر گرفته خواهد شد و بازیکنان و اعضای کادر فنی ملزم به حضور در تمرینات هستند و اگر کسی خللی در برگزاری تمرینات ایجاد کند با او برخورد خواهیم کرد ولی برخلاف این صحبت‌ امروز بازیکنان استقلال خوزستان با وجود این که در محل تمرین حاضر شدند و سرپرست مدیرعاملی باشگاه نیز برای آنها به صحبت پرداخت و قول داد که مشکلات را پیگری خواهد کرد اما در نهایت بازیکنان این تیم برای حضور در تمرین امروز متقاعد نشدند.

بازیکنان استقلال خوزستان در حالی امروز تمرین نکردند که ۲۴ آبان‌ماه باید در دیداری خارج از خانه به مصاف تیم گسترش فولاد بروند.

——————-

خبرگزاری تسنیم: در هفته هشتم لیگ برتر بسکتبال، تیم‌های پتروشیمی بندر امام، مهرام،‌ دانشگاه آزاد و نفت آبادان حریفان خود را شکست دادند تا پتروشیمی همچنان تیم صدرنشین جدول باشد
دانشگاه آزاد 83 – یس آل گرگان 71

2- شهرداری تبریز: 5 پیروزی، 2 شکست، 12 امتیاز

4- مهرام: 5 پیروزی، 2 شکست، 12 امتیاز

شهرداری گرگان 62 – مهرام 77

پتروشیمی بندر امام 91 – نیروی زمینی 57

9- شهرداری گرگان: بدون پیروزی، 7 شکست، 7 امتیاز

6- دانشگاه آزاد: 3 پیروزی، 4 شکست، 10 امتیاز

پدافند رعد خوزستان 73 – نفت آبادان 91

8-   یس آل گرگان: یک پیروزی، 6 شکست، 8 امتیاز

1- پتروشیمی بندر امام: 7 پیروزی، بدون شکست، 14 امتیاز

خبرگزاری تسنیم: در هفته هشتم لیگ برتر بسکتبال، تیم‌های پتروشیمی بندر امام، مهرام،‌ دانشگاه آزاد و نفت آبادان حریفان خود را شکست دادند تا پتروشیمی همچنان تیم صدرنشین جدول باشد. تیم‌های تهرانی مهرام و دانشکاه ازاد نیز به تزتیب مقابل شهرداری گرگان و یس آل گرگان به برتری رسیدند.

3- نیروی زمینی: 5 پیروزی، 2 شکست، 12 امتیاز

جدول رده بندی لیگ برتر به شرح زیر است:

نتیجه دیدارهای هفته هشتم لیگ برتر به شرح زیر است:

7- رعد پدافند خوزستان: یک پیروزی، 7 شکست، 9 امتیاز

شهرداری تبریز استراحت کرد.

5- نفت آبادان: 5 پیروزی، 2 شکست، 12 امتیاز

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *