مودریچ: خود را به جمع بزرگان فوتبال می‌رسانیم + اعتراف مسی درباره بازگشت به تیم ملی آرژانتین – باشگاه فرهنگی و ورزشی

خبرگزاری فارس: لوکا مودریچ ستاره کروات تیم فوتبال باشگاه رئال مادرید اسپانیا با درخشش در بازی تیمش برابر یونان به ستاره این بازی تبدیل شد
کروات‌ها با گلزنی مودریچ 13(پنالتی)، کالینیچ 19، پریشیچ 33 و کراماریچ 49 توانست یونان را با نتیجه 4 بر یک شکست دهد. تک گل میهمان را سوکراتیس، مدافع دورتموند در دقیقه 30 به ثمر رساند.

در دیدار رفت مرحله پلی آف جام جهانی 2018، کرواسی و سوئیس با پیروزی مقابل حریفان در آستانه صعود به این رقابت قرار گرفتند. در چارچوب دیدار رفت مرحله پلی آف جام جهانی، دو بازی به صورت همزمان برگزار شد که در مهمترین آن کرواسی در خاک خود مقابل یونان به برتری رسید.

خبرگزاری فارس: لوکا مودریچ ستاره کروات تیم فوتبال باشگاه رئال مادرید اسپانیا با درخشش در بازی تیمش برابر یونان به ستاره این بازی تبدیل شد. مودریچ در پایان این دیدار گفت: کرواسی مدعی است و نباید یک تیم مدعی از حضور در جام جهانی باز بماند. ما صعود می‌کنیم و خود را به جمع بزرگان فوتبال جهان می‌رسانیم.
——————-
خبرگزاری ایسنا: مهاجم آرژانتینی پس از چند ماه درمورد بازگشتش به تیم ملی اعتراف کرد.

 پس از صعود تیم ملی فوتبال آرژانتین به جام جهانی 2018 روسیه جنگ آلبی سلسته با رسانه ها پایان پذیرفت به همین خاطر لیونل مسی پیش از نخستین دیدار تیم ملی با مطبوعات صحبت کرد و به گذشته، حال و آینده آلبی سلسته پرداخت
پائولو دیبالا در مصاحبه ای اعلام کرده بود بازی کردن در کنار مسی سخت است. مهاجم بارسلونا در این باره گفت: باید با هم کار و تمرین کنیم تا بتوانیم در کنار هم به خوبی بازی کنیم. این موضوع به زمان نیاز دارد.

مسی در ادامه به گونسالو ایگواین اشاره کرد و گفت: نباید به صحبت هایی که درباره او می شود اهمیتی داد. تنها نباید به عملکردش در فینال ها نگاه کرد. من دوست دارم فرصت دیگری به او داده شود و در تیم ملی بازی کند.

خبرگزاری ایسنا: مهاجم آرژانتینی پس از چند ماه درمورد بازگشتش به تیم ملی اعتراف کرد.
 پس از صعود تیم ملی فوتبال آرژانتین به جام جهانی 2018 روسیه جنگ آلبی سلسته با رسانه ها پایان پذیرفت به همین خاطر لیونل مسی پیش از نخستین دیدار تیم ملی با مطبوعات صحبت کرد و به گذشته، حال و آینده آلبی سلسته پرداخت. مهاجم آرژانتینی در برنامه De Fútbol se habla así درباره بازگشتش به تیم ملی گفت: زمانی که ناراحت بودم چنین تصمیمی گرفتم و خجالت می کشیدم دوباره اعلام کنم به تیم ملی باز می گردم. ادگاردو بائوسا (سرمربی پیشین آرژانتین) و هم تیمی هایم همه چیز را برای من آسان کردند تا بازگردم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *