واژگونی مینی بوس در جاده ساری + گواردیولا یک نسل از مدافعان ایتالیایی را از بین برد – باشگاه فرهنگی و ورزشی

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان مازندران، از مصدوم شدن 14 نفر بر اثر واژگونی مینی بوس در جاده ساری قائم شهر خبر داد
خبرگزاری ایسنا: سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان مازندران، از مصدوم شدن 14 نفر بر اثر واژگونی مینی بوس در جاده ساری قائم شهر خبر داد.
سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان مازندران، یادآور شد: اطلاعات تکمیلی متعاقبا اعلام می‌شود.

زکریا اشکپور در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: در ساعت ۱۹ و ۴۲ دقیقه روز پنج‌شنبه ۱۸ آبان ماه خبر حادثه واژگونی مینی بوس در جاده ساری قائم شهر به مرکز ارتباطات استان مازندران اعلام شد.

اشکپور تصریح کرد: در این حادثه ۱۴ نفر مصدوم شدند که به بیمارستان‌های امام خمینی (ره) ساری ولیعصر و رازی قائم‌شهر منتقل شدند.

وی افزود: ۵ دستگاه آمبولانس از پایگاه‌های فرهنگ، راهبند، اسماعیلی ساری و خیابان ساری قائم‌شهر و ارطه به محل حادثه اعزام شدند.

——————-

ورزش سه: جورجیو کیه لینی، مدافع یوونتوس، معتقد است فلسفه مربیگری پپ گواردیولا، باعث از بین رفتن یک نسل از مدافعان ایتالیایی شد
او به خبرنگاران گفت:” شیوه گواردیولا، یک نسل از مدافعان را از بین برد. اکنون همه به دنبال حرکت پا به تو هستند اما وقتی ارسال صورت می گیرد، مدافعی از نوع ایتالیایی نیست که حریفان را بترساند. ما داریم سنت های مان را فراموش می کنیم.

گواردیولا یک نسل از مدافعان ایتالیایی را از بین برد

ورزش سه: جورجیو کیه لینی، مدافع یوونتوس، معتقد است فلسفه مربیگری پپ گواردیولا، باعث از بین رفتن یک نسل از مدافعان ایتالیایی شد.

 سبک مالکانه فوتبال گواردیولا بر گردش توپ بین همه بازیکنان تیم و بازیسازی حتی توسط مدافعان تاکید دارد؛ شیوه ای که کیه لینی معتقد است مناسب مدافعان ایتالیایی نیست.

ما هرگز شبیه تیکی تاکای اسپانیا بازی نخواهیم کرد. سال گذشته، وقتی گفتم که ما هرگز نمی توانیم رئال را 6-0 شکست بدهیم، مورد انتقاد قرار گرفتم. برای اینکه بتوانیم به جمع بهترین ها برگردیم، نیاز به مهاجمان نوک قوی داریم، مانند آنچه 20 سال قبل داشتیم اما نیاز به مدافعان قدرتمند هم داریم.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *