سلتیک رکورد 100 ساله فوتبال بریتانیا را شکست + نامجومطلق: علیپور فوق‌العاده بود و باید دعوت می‌شد – باشگاه فرهنگی و ورزشی

ایسنا: به نقل از دیلی میل، سلتیک با برتری ۴ بر صفر بر سنت جانسون، به رکورد ۶۳ بازی بدون شکست در لیگ اسکاتلند رسید
سلتیک امسال هم در لیگ قهرمانان حضور دارد ولی در گروه سختی که بایرن مونیخ و پاری سن ژرمن حضور دارند، حرفی برای گفتن نداشته و شانسی برای صعود به مرحله بعد ندارد. این تیم برای رسیدن به لیگ اروپا تلاش می‌کند.

پیش‌تر، تیم فوتبال ویلی مالی در حد فاصل ۱۹۱۵ تا ۱۹۱۷ شکست نخورد و به رکورد ۶۲ بازی بدون شکست در لیگ رسید و حالا سلتیک توانسته به رکورد جدیدی در فوتبال بریتانیا دست یابد.

ایسنا: به نقل از دیلی میل، سلتیک با برتری ۴ بر صفر بر سنت جانسون، به رکورد ۶۳ بازی بدون شکست در لیگ اسکاتلند رسید. این تیم اسکاتلندی که فصل قبل، سه گانه داخلی لیگ اسکاتلند را به دست آورد، از زمانی که برندان راجرز سرمربی سابق لیورپول را به عنوان سرمربی روی نیمکت خود می‌بیند، طعم شکست را نچشیده است.
——————-
خبرگزاری تسنیم: مجید نامجومطلق درباره آخرین لیست تیم ملی که با انتقادهایی همراه بوده است، گفت: قطعاً این لیست کی‌روش قابل نقد است
خبرگزاری تسنیم: مجید نامجومطلق درباره آخرین لیست تیم ملی که با انتقادهایی همراه بوده است، گفت: قطعاً این لیست کی‌روش قابل نقد است. همه ما معتقدیم که در تیم ملی باید آماده‌‌ترین بازیکنان حضور داشته باشند و زحمت و شخصیت فوتبالیست‌ها باید به‌عنوان یک فاکتور مهم در نظر گرفته شود. کی‌روش اما توجهی به لیگ برتر ندارد و براساس اصول خاص خودش بازیکنان را دعوت می‌کند.
هافبک پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان همچنین خاطر نشان کرد: متأسفانه کی‌روش اعتقاد زیادی به لیگ ندارد و چندان به بازی‌ها توجه نمی‌کند. او معمولاً در مسافرت است و فقط برای اردوها به ایران می‌آید. البته کی‌روش با تمامی سبک‌های خاص خودش نتایج خوبی گرفته است و نمی‌توان زیاد از این مربی انتقاد کرد.

وی در ادامه افزود: یکسری از بازیکنان در این مدت با او کار کرده‌اند و تقریباً نفرات موردنظر این مربی مشخص هستند. به نظر من برخی از بازیکنان اصلاً نباید دعوت می‌شدند و یک عده هم حق‌شان این بود که دعوت شوند. به‌عنوان مثال علیپور مهاجم پرسپولیس فوق‌العاده بود و باید به تیم ملی دعوت می‌شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *