جانشین مهدی شریفی در تراکتورسازی کیست؟ – باشگاه فرهنگی و ورزشی

ورزش سه: یکی از بازیکنانی که به احتمال فراوان در نیم فصل از تراکتورسازی جدا خواهد شد، مهدی شریفی است.مهاجم ریزنقشی که دو سال برای گذراندن خدمت سربازی اش در تراکتور حضور داشت  و حالا با پایان این دوران به واسطه قراردادی که با سپاهان دارد، باید به اصفهان برگردد و بار دیگر پیراهن تیمی را بپوشد که در آن به فوتبال ایران معرفی شد
از تبریز خبر می رسد اصلی ترین گزینه ای که گل محمدی برای جانشینی مهدی شریفی در تراکتورسازی در نظر گرفته، مهدی ترابی است. مهاجم جوانی که یکی از بازیکنان مورد اعتماد کارلوس کی روش در تیم ملی هم هست. ترابی اگرچه با سایپا قرارداد دارد و مسئولان این باشگاه در سال های گذشته هرگز راضی به جدایی اش نشدند اما اگر او بخواهد سرباز شود، کاری از دست مسئولان باشگاه تهرانی برنخواهد آمد.

تراکتورسازان در نیم فصل با مهدی ترابی و باشگاه سایپا برای حضور این بازیکن در تبریز برای گذراندن خدمت سربازی اش مذاکره خواهند کرد و اگر بتوانند رضایت او را جلب کنند، مهاجم ملی پوش سایپا یکی از بازیکنانی است که کارش را زیر نظر یحیی گل محمدی آغاز خواهد کرد.

در این خصوص مسئولان باشگاه تراکتورسازی نامه نگاری هایی با همتایان خود در سپاهان انجام دادند تا شاید بتوانند رضایتنامه شریفی را برای ماندگار شدن در تبریز دریافت کنند اما آنها جوابی به نامه مدیرعامل تراکتورسازی ندادند. از این رو چندی قبل محسن طاهری مدیرعامل سپاهان نیز در مصاحبه ای آب پاکی را روی دست تراکتوری ها ریخت و اعلام کرد شریفی باید به قراردادش پایبند باشد و به همین خاطر به سپاهان برمی گردد.

با جدایی مهدی شریفی از جمع تراکتورسازان دست یحیی گل محمدی در خط حمله حسابی خالی خواهد شد. از این رو او چند مهاجم را زیر نظر گرفته تا مسئولان باشگاه برای جذب آنها اقدام کنند اما با توجه به اینکه تقریبا همه مهاجمان طراز اول با تیم های لیگ برتری قرارداد دارند، تنها حربه تراکتور برای جذب این نفرات سرباز کردن آن ها است.

ورزش سه: یکی از بازیکنانی که به احتمال فراوان در نیم فصل از تراکتورسازی جدا خواهد شد، مهدی شریفی است.مهاجم ریزنقشی که دو سال برای گذراندن خدمت سربازی اش در تراکتور حضور داشت  و حالا با پایان این دوران به واسطه قراردادی که با سپاهان دارد، باید به اصفهان برگردد و بار دیگر پیراهن تیمی را بپوشد که در آن به فوتبال ایران معرفی شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *