توافق گالاتاسرای و بارسلونا برای انتقال آردا توران + انتقاد تند باشگاه والنسیا از تماشاگرانش – باشگاه فرهنگی و ورزشی

ورزش سه: نشریه فاناتیک ترکیه مدعی شد که بارسلونا و گالاتاسرای برای انتقال آردا توران به صورت قرضی و با گزینه انتقال دائمی در پایان فصل به توافق رسیدند
با این حال نیمکت نشینی های مداوم او در این فصل باعث شده تا او در آستانه جدایی باشد و به نظر می‌رسد بازگشتش به گالا قطعی شده باشد.

 توران در تیم والورده هنوز نتوانسته جایگاهی برای خود پیدا کند و از همین رو نیمکت نشین و حتی سکونشین است. او به دنبال پیوستن به تیم جدیدی بود و به نظر می‌رسد گزینه ای که او در نهایت انتخاب کرده، بازگشت به ترکیه و حضور در تیم گالاتاسرای است.

توافق گالاتاسرای و بارسلونا برای انتقال آردا توران

ورزش سه: نشریه فاناتیک ترکیه مدعی شد که بارسلونا و گالاتاسرای برای انتقال آردا توران به صورت قرضی و با گزینه انتقال دائمی در پایان فصل به توافق رسیدند.

آردا پیش از این 5 سال در گالا حضور داشت و قهرمانی لیگ، جام حذفی و سوپرکاپ ترکیه را با این تیم کسب کرده بود و در نهایت سال 2011 راهی اتلتیکو شد. او پس از دورانی موفق در اتلتیکو، در سال 2015 راهی بارسا شد و در 53 بازی برای این تیم، 19 گل به ثمر رساند.

——————-

ورزش سه: باشگاه والنسیا با انتشار بیانیه ای به انتقاد از هواداران “غیرواقعی” خود پرداخت.

 پس از اینکه مریتون در سال 2014 مالکیت باشگاه را برعهده گرفت، بخشی از هواداران با این موضوع مخالف بودند و این مخالفت را تا به امروز ادامه داده اند
 پس از اینکه مریتون در سال 2014 مالکیت باشگاه را برعهده گرفت، بخشی از هواداران با این موضوع مخالف بودند و این مخالفت را تا به امروز ادامه داده اند. حال باشگاه با بیانیه ای تند، به انتقاد از این هواداران پرداخت.

در طی چند مطلب، به هواداران واقعی مان، واقعیت را درباره اینکه مریتون چگونه باشگاه را از ضربه سختی که از مدیریت قبلی دریافت کرده بود نجات داد و به جایگاه موفق امروزش رساند، خواهیم گفت.”

ورزش سه: باشگاه والنسیا با انتشار بیانیه ای به انتقاد از هواداران “غیرواقعی” خود پرداخت.

در بیانیه آمده:” از وقتی مریتون مالک باشگاه شده، برخی از هواداران غیرواقعی سعی کردند اخباری دروغین را راجع به والنسیا منتشر کنند و به خورد هواداران واقعی ما بدهند. این هواداران با سر و صدای بالا کار می‌کنند و اهداف و انگیزه‌هایی در جهت خلاف باشگاه والنسیا دارند و قطعا در جهت هواداران واقعی باشگاه که سکوت پیشه کردند، نیستند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *