تمدید ستاره بارسا با بند جدایی 400 میلیونی + تارتار: توجیه نمی‌کنم اما هماهنگ نبودیم – باشگاه فرهنگی و ورزشی

ورزش سه: مسئولان باشگاه بارسلونا درصدد تمدید قرارداد سرخی روبرتو، ستاره لاماسیا با بند جدایی قابل توجه هستند
طبق گزارش ال‌موندو دپورتیوو، قرارداد جدید روبرتو 5 ساله و از سال 2017 تا 2022 با بند آزاد سازی 400 میلیون یورویی خواهد بود که معادل با بند آزاد سازی عثمان دمبله است.

قرارداد فعلی سرخی روبرتو با بارسلونا با بند آزاد سازی 40 میلیون یورویی در تابستان 2019 به پایان می رسد و این باشگاه از هم اکنون به دنبال تمدید قرارداد این ستاره جوان است.

تمدید قرارداد ستاره بارسا با بند جدایی 400 میلیونی

ورزش سه: مسئولان باشگاه بارسلونا درصدد تمدید قرارداد سرخی روبرتو، ستاره لاماسیا با بند جدایی قابل توجه هستند. 

طبق گزارش موندو این اطلاعات از درون باشگاه تایید شده است اما چیزی در خصوص میزان دستمزد و شرایط اقتصادی معامله نظیر پاداش ها مشخص نیست که جلسه ای برای روز چهارشنبه بین نماینده روبرتو و مدیران بارسلونا برنامه ریزی شده است

——————-

ورزش سه: مهدی تارتار بعد از شکست 3 بر 2 مقابل سایپا در جام شهدا اظهار داشت: این مسابقات، مسابقات باارزشی است و می‌توانیم یاد و خاطره شهدا را زنده نگه داریم

تارتار در مورد شگفتی‌سازی پارس جنوبی عنوان کرد: ما تلاش می‌کنیم که نتایج خوبمان را ادامه بدهیم؛ اما ما تیم تازه وارد لیگ بودیم و خیلی از تیم‌ها نسبت به بازیکنان ما شناخت کافی نداشتند. در نیم‌فصل دوم کار تیم ما سخت‌تر می‌شود؛ اما تلاش می‌کنیم نتایج خوب‌مان را ادامه بدهیم.

ورزش سه: مهدی تارتار بعد از شکست 3 بر 2 مقابل سایپا در جام شهدا اظهار داشت: این مسابقات، مسابقات باارزشی است و می‌توانیم یاد و خاطره شهدا را زنده نگه داریم. امنیت و آرامش کنونی‌مان را مدیون جانفشانی و رشادت شهدا هستیم.  بازی هم خوب بود و هر دو تیم بازی خوبی را انجام دادند؛ اما کیفیت فنی تیم داوری خوب نبود.

سرمربی پارس جنوبی در مورد اینکه چرا بازیکنی مثل پورامینی را از ابتدا در ترکیب تیم نگذاشت، اظهار داشت: ما می‌خواستیم چند بازیکنمان را محک بزنیم البته نمی‌خواهم نتیجه را توجیه کنم، زیرا تیم اصلی و فرعی نداریم. همه ما یک تیم هستیم؛ اما امروز جابه‌جایی‌های زیادی در ترکیب داشتیم و ناهماهنگی‌مان زیاد بود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *