ایرانپوریان: بیرانوند چیزی درباره تراکتور نپرسید + کعبی: خسته شدیم تا کی تحمل کنیم؟ – باشگاه فرهنگی و ورزشی

ورزش سه: محمد ایرانپوریان درباره شرایط تراکتورسازی در تعطیلات لیگ برتر عنوان کرد: شرایط بدی نداریم. خوشبختانه این تعطیلی سبب شد تا بازیکنان مصدوم ما برسند و بتوانند آمادگی گذشته را به دست آورند
ورزش سه: محمد ایرانپوریان درباره شرایط تراکتورسازی در تعطیلات لیگ برتر عنوان کرد: شرایط بدی نداریم. خوشبختانه این تعطیلی سبب شد تا بازیکنان مصدوم ما برسند و بتوانند آمادگی گذشته را به دست آورند. قطعا شرایطمان با حضور بازیکنان کلیدی بهتر خواهد شد و می توانیم در بازی های آینده نتایج بهتری کسب کنیم.
وی ادامه داد: شرایط تیمی ما خوب است. با بازگشت نفرات مصدوم شرایط بهتر می شود. البته نیم فصل هم نزدیک است و قطعا کادرفنی چند بازیکن خوب دیگر هم جذب می کند تا ترکیب تیم کامل شود و بتوانیم با شرایط بهتری فصل را ادامه دهیم. قطعا نیم فصل دوم همه چیز خوب می شود و هواداران را خوشحال خواهیم کرد.

ایرانپوریان درباره دوستی اش با علیرضا بیرانوند و اینکه آیا با او صحبتی درباره حضور در تراکتورسازی کرده است، تاکید کرد: علیرضا دوست خوب من است و همواره با هم حرف می زنیم. رفاقت ما به مسائل فوتبالی ربطی ندارد و اینکه با هم درباره مسائل مختلف صحبت کنیم، مساله عجیبی نیست. با این حال بیرانوند هیچ چیز درباره حضورش در تراکتور به من نگفت و صحبتی در این خصوص نداشتیم. این تصمیمی است که خودش باید بگیرد و امیدوارم هرچه به صلاح تراکتورسازی و بیرانوند است پیش بیاید.

——————-
ورزش سه: عقیل کعبی مدافع تیم استقلال خوزستان درباره وضعیت تیمشان و اعتصاب گفت: نمی دانیم باید چه کنیم و اعتصاب کردیم، اما هیچکس نمی آید بگوید که چرا اعتصاب کردید و مشکلتان چیست، اصلا این تیم برای کسی مهم است؟

بازیکن تیم استقلال خوزستان گفت: شاید عده ای نمی خواهند تیم ما جان بگیرد، ما همان تیمی هستیم که دو فصل قبل قهرمان ایران شدیم؛ اما اکنون هیچکس به فکر ما نیست، مطمئن باشید اگر آقای ویسی نبود، هیچکس اینجا نمی ماند
کعبی در انتها به خبرنگار ما گفت: امیدوارم مسئولان فکری به حال ما کنند و به این تیم بها بدهند، ما برای موفقیت فوتبال خوزستان تلاش می کنیم و اگر حمایت شویم نتایج بهتری می گیریم.

بازیکن تیم استقلال خوزستان گفت: شاید عده ای نمی خواهند تیم ما جان بگیرد، ما همان تیمی هستیم که دو فصل قبل قهرمان ایران شدیم؛ اما اکنون هیچکس به فکر ما نیست، مطمئن باشید اگر آقای ویسی نبود، هیچکس اینجا نمی ماند. نمی دانیم تا کی باید این وضعیت را تحمل کنیم، خسته شده ایم.

ورزش سه: عقیل کعبی مدافع تیم استقلال خوزستان درباره وضعیت تیمشان و اعتصاب گفت: نمی دانیم باید چه کنیم و اعتصاب کردیم، اما هیچکس نمی آید بگوید که چرا اعتصاب کردید و مشکلتان چیست، اصلا این تیم برای کسی مهم است؟

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *