شفر: کی‌روش کارش را بلد است – باشگاه فرهنگی و ورزشی

خبرگزاری تسنیم: وینفرد شفر پس از پایان تمرین امروز (یکشنبه) استقلال در خصوص خط خوردن چهار بازیکن تیمش از تیم ملی اظهار داشت: این موضوع تصمیم سرمربی تیم ملی بوده و او می‌داند چه کار باید انجام دهد
عملکرد تیمی ما نسبت به قبل بهتر شده است

سرمربی استقلال درمورد جو حاکم بر تیمش نیز خاطرنشان کرد: اتمسفر اطراف تیم خیلی خوب است. کار تیمی ما خیلی خوب پیش می‌رود و هواداران می‌بینند که در زمین عملکرد خیلی خوبی داریم و این مسئله برای ما مهم است که آنها خوشحال باشند. ما بهترین هواداران را داریم و آنها می‌توانند احساس کنند عملکرد تیمی ما نسبت به قبل بهتر شده است. شاید در گذشته از عملکرد تیم ناراحت بودند، اما می‌بینند که شرایط بهتر شده است.
بازیکنانم با صددرصد وجودشان می‌خواهند بازی‌ها را ببرند

شفر ادامه داد: در بازی قرمز مقابل آبی اتفاق مهمی نیفتاد و تنها سه امتیاز داشت که نتوانستیم آن را کسب کنیم. ما بازی‌های زیادی داریم و هواداران می‌بینند که بهتر می‌شویم. بازیکنانم با صددرصد وجودشان می‌خواهند بازی‌ها را ببرند. ضمن اینکه بازی برگشت دربی هم هست و شاید در جام حذفی هم به یکدیگر برخورد کنیم و بخواهند شکست بازی رفت را جبران کنند.
برای انتخاب مربی بدنساز با چند گزینه صحبت کرده‌ایم

نمی‌توانم به کی‌روش بگویم که بازیکنان ما را در تیم ملی نگه دار یا آنها را خط بزن

وی در پاسخ به این سؤال که «آیا از خط خوردن و بازگشت بازیکنان ملی‌پوش به تمرینات خوشحالید؟»، تصریح کرد: مربی زمانی می‌تواند بیشتر خوشحال باشد که بازیکنانش در تیم ملی بازی کنند. من نمی‌توانم بگویم که از برگشتن آنها خوشحالم یا خیر. من نمی‌توانم به آقای کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی ایران بگویم که بازیکنان ما را در تیم ملی نگه دار یا آنها را خط بزن. این تصمیم اوست، هرچه می‌گوید همان است و تمام.
بعد از برپایی اردو به محل تمرین جدیدمان می‌رویم

وی همچنین تصریح کرد: نمی‌دانم در یکی دو روز آینده به اردو می‌رویم یا نه، اما پس از آن به محل تمرین جدیدمان خواهیم رفت. در این اردو، بازیکنانی که کمتر با تیم تمرین کرده بودند، بیشتر می‌توانند تمرین کنند.
امیدوارم در آینده بازیکنان بیشتری از استقلال به تیم ملی دعوت شوند

سرمربی تیم استقلال ادامه داد: امیدوارم در آینده بازیکنان بیشتری از استقلال به تیم ملی ایران دعوت شوند. از زمانی که من به اینجا (استقلال) آمدم، بازیکنان شرایط بهتری دارند و امیدوارم در آینده بیشتر هم به تیم ملی دعوت شوند.

وی در رابطه با حضور مربی بدنساز در کادر فنی استقلال تصریح کرد: احتمال دارد یک نفر را اضافه کنیم. شاید ایرانی باشد. البته با چند گزینه صحبت کرده‌ایم.

خبرگزاری تسنیم: وینفرد شفر پس از پایان تمرین امروز (یکشنبه) استقلال در خصوص خط خوردن چهار بازیکن تیمش از تیم ملی اظهار داشت: این موضوع تصمیم سرمربی تیم ملی بوده و او می‌داند چه کار باید انجام دهد. من نمی توانم بگویم این بازیکنان از بقیه بهتر بودند. کی‌روش کارش را بلد است و می‌داند چه کار کند. در تعطیلی بازیکنان بیشتر می‌توانند تمرین و کارایی خود را بهتر کنند.
شاید و شاید برای ما کاری انجام نمی‌دهد و باید برای هدف‌مان کار کنیم

شفر در خصوص حضور دستیار پیشینش در تیم ملی جامائیکا تصریح کرد: من روزمه دو مربی را به مدیرعامل و هیئت مدیره داده‌ام و امیدوارم آنها شرایط‌شان را بررسی کنند. یک دستیار ایرانی (بیژن طاهری) دارم که به ما نزدیک است و می‌خواهد کار یاد بگیرد. در مورد دستیار خارجی باید بگویم زمان می‌گذرد و نباید به راحتی آن را از دست بدهیم. استقلال باشگاه عادی نیست و یکی از بزرگ‌ترین باشگاه‌های آسیاست. شاید و شاید برای ما کاری انجام نمی‌دهد و باید برای رسیدن به هدف مان کاری انجام دهیم.
شاید اردویی در کیش داشته باشیم

شفر در مورد برنامه استقلال برای تعطیلات لیگ برتر گفت: عقیده من اول این بود که به عمان برویم، اما الان شاید یک اردو در کیش داشته باشیم. برگزاری اردو می‌تواند به بازیکنان کمک کند، چون آنها با یکدیگر تمرین می‌کنند، کنار هم هستند، به هم کمک می‌کنند، فیلم می‌بینند، آنالیز می‌کنند و ما هم می‌توانیم با آنها جلسه داشته باشیم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *