برتری قاطعانه لیون در دربی جنجالی + جای خالی رفیعی در تیم بدون هافبک کی‌روش – باشگاه فرهنگی و ورزشی

خبرگزاری تسنیم: هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ دسته اول فرانسه (لوشامپیونه) با برتری 5 بر صفر تیم لیون در خانه سن‌اتین در نبرد موسوم به «دربی رون» به اتمام رسید، آنهم در یک بازی جنجالی
 در این رقابت که به دلیل پرتاب فراوان مواد آتش‌زا به زمین از سوی هواداران میزبان  پس از گل پنجم لیون و  هجوم تماشاگران عصبانی سن‌اتین  به زمین در دقایق پایانی به مدت زیادی متوقف شد، لیون توسط دیپای در دقیقه 10، فکیر در دقایق 25 و 84، ماریانو در دقیقه 58 و ترائوره در دقیقه 65 دروازه میزبان را گشود. ضمن اینکه «لاکرو» از سن‌اتین در دقیقه 47 بازی از زمین اخراج شد. پلیس برای آرام کردن جریان بازی، مجبور به اخراج بخش زیادی از تماشاگران از ورزشگاه شد تا بازی مجدداً از سر گرفته شود.

برتری قاطعانه لیون در دربی جنجالی

خبرگزاری تسنیم: هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ دسته اول فرانسه (لوشامپیونه) با برتری 5 بر صفر تیم لیون در خانه سن‌اتین در نبرد موسوم به «دربی رون» به اتمام رسید، آنهم در یک بازی جنجالی.

میهمان با این پیروزی، 25 امتیازی شد و به رده سوم جدول لوشامپیونه صعود کرد، اما سن‌اتین 18 امتیازی در رده ششم جدول باقی ماند.

——————-
ورزش‌سه: در لیست تیم ملی جای خالی یک هافبک تهاجمی تخصصی مثل سروش رفیعی به چشم می آید. سروش رفیعی اگرچه در گذشته یکی از مردان مورد اعتماد کارلوس کی روش بود و حتی در دورانی که خدمت سربازی اش را سپری کرد،  حاشیه های زیادی به خاطر مشکل خروجی اش همراه تیم ملی به وجود آمد اما در اردوهای اخیر جایی در لیست کی روش ندارد
رفیعی در حالی جایی در لیست تیم ملی ندارد که در فهرست بازیکنان دعوت شده به تیم ملی فقط دو بازیکن به نام های سامان قدوس و اشکان دژاگه حضور دارند که می توانند به عنوان هافبک تهاجمی به میدان بروند که البته قدوس بیشتر یک مهاجم و وینگر است و فقط شاید دژاگه تنها هافبک تهاجمی تیم ملی باشد.

ورزش‌سه: در لیست تیم ملی جای خالی یک هافبک تهاجمی تخصصی مثل سروش رفیعی به چشم می آید. سروش رفیعی اگرچه در گذشته یکی از مردان مورد اعتماد کارلوس کی روش بود و حتی در دورانی که خدمت سربازی اش را سپری کرد،  حاشیه های زیادی به خاطر مشکل خروجی اش همراه تیم ملی به وجود آمد اما در اردوهای اخیر جایی در لیست کی روش ندارد.
با این شرایط به نظر می رسد رفیعی می توانست به عنوان یک هافبک طراح و تکنیکی به تیم ملی کمک کند اما نظر کی روش فعلا چنین نیست.

رفیعی در مدت حضورش در پرسپولیس هم چندبار به تیم ملی دعوت شد اما از زمانی که راهی فوتبال قطر شده نتوانسته نظر کی روش را جلب کند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *