QPR باید ملی‌پوش ایرانی را فراموش کند + آنچلوتی نام تیم مورد علاقه‌اش را فاش کرد – باشگاه فرهنگی و ورزشی

خبرگزاری تسنیم: سایت معتبر ورزشی هیتس نوشت؛ سامان قدوس را فراموش کنید و لوئیس مولت، مهاجم تیم مودرول اسکاتلند باید اولویت باشگاه QPR انگلیس برای انتقال در فصل نقل و انتقالات زمستانی باشد
خبرگزاری تسنیم: سایت معتبر ورزشی هیتس نوشت؛ سامان قدوس را فراموش کنید و لوئیس مولت، مهاجم تیم مودرول اسکاتلند باید اولویت باشگاه QPR انگلیس برای انتقال در فصل نقل و انتقالات زمستانی باشد. هر چند پیوندهای باشگاه کوئینز پارک رنجرز با سامان قدوس، مهاجم تیم اوسترساندس سوئد از بین نمی‌روند.
در ادامه این خبر آمده است: باشگاه انگلیسی در ماه آگوست گذشته میلادی پیشنهاد 1.8 میلیون پوندی برای انتقال سامان قدوس به همتای سوئدی خود پیشنهاد داده بود که رد شد. باشگاه کوئینز پارک رنجرز همچنان قدوس را تحت‌ نظر دارد اما دانیل کیندبرخ، مدیر باشگاه اوسترساندس معتقد است که این ملی‌پوش ایرانی قیمتی در حدود 4.6 میلیون پوند دارد که مانع جدی برای انتقالش به باشگاه انگلیسی خواهد بود.

رقم درخواستی باشگاه سوئدی در حالی است که باشگاه کوئینز پارک رنجرز باید جریمه 40 میلیون پوندی را بابت نقش قوانین جوانمردانه فوتبال در سال 2012 میلادی پرداخت کند و در فصل نقل و انتقالات تابستانی نیز فقط یک میلیون پوند هزینه کرد. بعید به نظر می‌رسد که آنها بخواهند در پنجره نقل و انتقالاتی آینده 5 میلیون پوند برای جذب بازیکنی جدیدی همانند سامان قدوس بپردازند.

——————-
ایسنا: ‌به نقل از اسکای اسپورت، کارلو آنچلوتی حضور ناامید کننده‌ای را در بایرن مونیخ پشت سر گذاشت.

این مربی سرشنانس ایتالیایی بعد از نتایج ناامید کننده‌ای که در فصل جاری به دست آورد از کار برکنار شد و بایرن مونیخ هم بعد از اخراج او به روزهای اوج خود برگشته است
خود آنچلوتی سرانجام از تیم مورد علاقه خود سخن گفت‌. او مربی با تجربه تصریح کرد: هر روز خبر جدیدی را درباره خود می‌خوانم که تا الان هیچ کدام از آنها صحت نداشته است. فعلا قصد بازگشت به مستطیل سبز را ندارم اما فصل بعد در یک تیم خواهم بود.

این مربی سرشنانس ایتالیایی بعد از نتایج ناامید کننده‌ای که در فصل جاری به دست آورد از کار برکنار شد و بایرن مونیخ هم بعد از اخراج او به روزهای اوج خود برگشته است.

سرمربی سابق بایرن مونیخ درباره دلیل اخراج خود از این تیم، ‌اضافه کرد: بعضی می‌گویند که بعد از آسیب‌دیدگی‌ نویر شرایط برای من وخیم شد و در نهایت اخراج شدم. نویر دروازه‌بان تاثیر گذاری برای بایرن مونیخ بود اما دلیل اخراج من آسیب‌دیدگی‌ او نبود. تیم به تغییر نیاز داشت و تصمیم بر این شد که من از کار برکنار شوم هر چند که بر این باورم زمان کافی به من داده نشد.

ایسنا: ‌به نقل از اسکای اسپورت، کارلو آنچلوتی حضور ناامید کننده‌ای را در بایرن مونیخ پشت سر گذاشت.
گمانه زنی‌های زیادی درباره تیم بعدی آنچلوتی به گوش می‌رسد و از تیم های زیادی به عنوان گزینه بعدی این مربی سرشناس سخن به میان می‌آید.

سرمربی سابق بایرن مونیخ درباره بازگشت به چلسی، گفت‌: اصلا دوست ندارم طوری صحبت کنم که دوستم کونته ناراحت شود. او در چلسی عملکرد بسیار خوبی داشته است و باید به کارش ادامه دهد. تیمی که دوست دارم هدایت آن را بر عهده بگیرم رم است اما در این باره چیزی به فرانچسکو نگوید. تا تابستان بعد فرصت دارم که تیم بعدی خود را انتخاب کنم و هر احتمالی وجود دارد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *