دومین شکست لیکرز به دست «پلیکان‌»ها رقم خورد + همیلتون به قهرمانی فصل نزدیک شد – باشگاه فرهنگی و ورزشی

خبرگزاری تسنیم: در ادامه دیدارهای لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا موسوم به NBA صبح امروز (دوشنبه) 2 بازی در شهرهای لس آنجلس و اوکلاهما برگزار شد
در بازی نخست، تیم لس آنجلس لیکرز 112 به 119 به نیواورلینز پلیکانز باخت. این دومین باخت در 3 بازی این فصل لیکرز در مرحله گروهی فصل جدید NBA بود. نیواورلینز اما با کسب دومین برد خود، در جدول کنفرانس غرب صعود کرد و یک رده پایین‌تر از لیکرز در رده دهم قرار گرفت.

در بازی دوم نیز تیم اوکلاهماسیتی تاندر با نتیجه 113 به 115 مغلوب مینه‌سوتا تیمبرولوز شد. این دومین برد مینه‌سوتا و دومین باخت اوکلاهاماسیتی در این فصل بود. اوکلاهاما در جدول دوازدهم و مینه‌سوتا پنجم است.

در پایان بازی‌های امروز، تیم هیوستون راکتس صدرنشین کنفرانس غرب و تیم تورنتو رپتورز صدرنشین کنفرانس شرق هستند.

خبرگزاری تسنیم: در ادامه دیدارهای لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا موسوم به NBA صبح امروز (دوشنبه) 2 بازی در شهرهای لس آنجلس و اوکلاهما برگزار شد.
——————-

خبرگزاری تسنیم: مرحله  هفدهم رقابت‌های فصل جاری فرمول یک با قهرمانی لوئیس همیلتون، راننده بریتانیایی تیم مرسدس به پایان رسید تا او به عنوان صدرنشین جدول راننده‌ها به قهرمانی مجموع در طول فصل نزدیک شود
 به این ترتیب در پایان مرحله هفدهم، همیلتون ضمن پنجمین قهرمانی در پیست اوستین، 331 امتیازی شد و اختلافش با سباستین فتل 265 امتیازی در رده دوم را به 66 امتیاز افزایش داد. والتری بوتاس 244 امتیازی در رده سوم رانندگان قرار دارد.

خبرگزاری تسنیم: مرحله  هفدهم رقابت‌های فصل جاری فرمول یک با قهرمانی لوئیس همیلتون، راننده بریتانیایی تیم مرسدس به پایان رسید تا او به عنوان صدرنشین جدول راننده‌ها به قهرمانی مجموع در طول فصل نزدیک شود.

 همیلتون 56 دور رقابت این مرحله در پیست اوستین در منطقه تگزاس در آمریکا  را زودتر از بقیه راننده‌ها طی کرد و مقام اول را به دست آورد. پس از او 2 راننده تیم فراری به نام‌های سباستین فتل آلمانی و کیمی رایکونن فنلاندی در رده‌های دوم و سوم قرار گرفتند.

در بخش خودروها، مرسدس بنز 565 امتیازی شد و قهرمانی خودش در فصل جاری را قطعی کرد.

به این ترتیب او در صورت قرار گرفتن در جمع 5 راننده برتر مرحله هجدهم  در مکزیک، قهرمانی در فصل جاری فرمول یک را قطعی می‌کند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *