قهرمان پاورلیفتینگ روسیه به قتل رسید + سیچلو: در ست اول بازی حریف را دست کم گرفتیم – باشگاه فرهنگی و ورزشی

ایسنا: دیروز (یک‌شنبه) قهرمان ۲۲ ساله پاورلیفتینگ روسیه در خیابان بر اثر زد و خورد جان خود را از دست داد. به نظر می‌رسد افرادی که به دراچیوف آسیب رساندند رزمی‌کار بودند
پلیس در این باره اعلام کرد: این درگیری در نزدیکی یکی از کافه‌های مرکز شهر اتفاق افتاده است. طبق بررسی‌ها علت مرگ آسیب رسیدن به مغز بوده است.

رییس انجمن پاورلیفتینگ روسیه نیز بعد از این اتفاق ابراز ناراحتی کرد آموزشگاه تعمیرات موبایل و اظهار امیدواری کرد که خاطیان به جزای عمل خود برسند.

دراچیوف در مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۰۸ قهرمان شده و در مسابقات جهانی ۲۰۱۱ مدال نقره کسب کرده بود. او اخیرا رشته ورزشی خود را به پرورش اندام تغییر داده بود.

در اواخر ماه جولای نیز یکی از قهرمانان کشتی روسیه به نام یوری ولاسکو بر اثر درگیری کشته شد. این ورزشکار قرار بود که در المپیک ۲۰۲۰ برای روسیه مسابقه بدهد.

ایسنا: دیروز (یک‌شنبه) تعمیرات 118 قهرمان ۲۲ ساله پاورلیفتینگ روسیه در خیابان بر اثر زد و خورد جان خود را از دست داد. به نظر می‌رسد افرادی که به دراچیوف آسیب رساندند رزمی‌کار بودند. دراچیوف بعد از درگیری به بیمارستان منتقل شد اما در نهایت زنده نماند.
——————-
خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت فدراسیون والیبال، خوان سیچلو پس از پیروزی تیمش مقابل الجزایر در مسابقات قهرمانی امیدهای جهان اظهار داشت: از جمعیتی که برای اپل سنتر حمایت به سالن آمده بودند تشکر می کنم
وی در مورد این دیدار افزود: در مورد دست کم گرفتن حریف همیشه صحبت کرده ایم اما مجددا بازیکنان در ست اول بازی حریف را دست کم گرفتند. امروز در ست اول آنها بهتر از ما بازی کردند و توانستند در ست اول، بازی را از ما ببرند. این چیزی است در ورزش اتفاق می افتد و هر تیمی بهتر بازی کند برنده می شود. باید بدانیم معنی لذت در ورزش چیست، اینکه تمام توان خود را بلیط هواپیما بگذاریم و از بردن همیشه لذت ببریم.

تیم امید ایران با 2 پیروزی، یک شکست و 6 امتیاز بعد از روسیه و آرژانتین در جایگاه سوم جدول گروه B مسابقات قهرمانی زیر 23 سال جهان قرار دارد.

سرمربی تیم والیبال زیر 23 سال ایران در پایان تصریح کرد: باید منتظر بازی با ترکیه باشیم و ببینیم شانسی برای صعود داریم یا خیر.

او ادامه داد: همیشه گفتم ما از این بازی ها درس می گیریم و فکر می کنم بعضی از این بچه تعمیرات تخصصی لپ تاپ ها دوست دارند هر روز به مدرسه بروند و یاد بگیرند یا فقط بروند به مدرسه و روی نیمکت بنشیند و حتی یاد نگیرند.

خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت فدراسیون والیبال، خوان سیچلو پس از پیروزی تیمش مقابل الجزایر در مسابقات قهرمانی امیدهای جهان اظهار داشت: از جمعیتی که برای حمایت به سالن آمده بودند تشکر می کنم. بازی کردن همیشه مقابل تماشاگرانی که می آیند و شما را حمایت می کنند قشنگ است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *