واکنش روحانی به بازداشت فریدون: کاری نمی‌کنم + راموس بدسابقه‌ترین بازیکن تاریخ لالیگا شد – باشگاه فرهنگی و ورزشی

خبرگزاری ایسنا: سفیر اسبق جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل متحد و فرانسه و موسس حزب ندای ایرانیان از واکنش حسن روحانی به دستگیری حسین فریدون گفت
مردم کدام یک از این رویکردها را می‌پسندند؟ عده ای دیوانه شاید دومی را بپسندند و بگویند که خوب شد و حالشان را گرفت اما آحاد مردم رویکرد اول را انتخاب می‌کنند.

خبرگزاری ایسنا: سفیر اسبق جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل متحد و فرانسه بلیط هواپیما و موسس حزب ندای ایرانیان از واکنش حسن روحانی به دستگیری حسین فریدون گفت.

سید محمدصادق خرازی گفت: اصلاح طلبان، آقای روحانی، آقای خاتمی و دیگران توانستند روی فرکانس مردم بیایند اما این موضوع الزاما هر دوره ای تکرار نمی‌شود. مردم هوشمند هستند، زندگی‌ها و رفتارها را می‌بینند.

مثلا برادر آقای روحانی را گرفتند، اما هیچ دخالتی نکرد. من همان روز پیش آقای روحانی بودم. یک نفر تعمیرات 118 سوال کرد که چه کار می‌خواهید بکنید؟ ایشان گفت که من کاری نمی‌کنم، کشور قانون دارد، برود وکیل بگیرد و کارهایش را بکند.

دبیر کل حزب ندای ایرانیان ادامه داد: این یک نوع برخورد است، نوع برخورد دیگر هم این است که آقای روحانی به وزرای خود بگوید حق ندارید سر کار بروید، خودش هم تا اطلاع ثانوی برود کرج خوش بگذراند و دولت را اداره نکند.

——————-
خبرگزاری تسنیم: در شبی که رئال مادرید آموزش تعمیرات موبایل دفاع از عنوان قهرمانی‌‌اش را بدون کریستیانو رونالدو با پیروزی 3 بر صفر در خانه دپورتیوو لاکرونیا آغاز کرد، اخراج کاپیتانش تنها نکته منفی عملکرد کهکشانی‌ها بود
خبرگزاری تسنیم: در شبی که رئال مادرید دفاع از عنوان قهرمانی‌‌اش را بدون کریستیانو رونالدو با پیروزی 3 بر صفر در خانه دپورتیوو لاکرونیا آغاز کرد، اخراج کاپیتانش تنها نکته منفی عملکرد کهکشانی‌ها بود.
در دقیقه دوم بلیط هواپیمایی وقت‌های تلف شده نیمه دوم اما راموس هجدهمین کارت قرمز دوران بازیگری‌اش در لالیگا(در 405 بازی) را گرفت و از این حیث در کنار پابلو آلفارو مدافع سابق سویا(418 بازی) و ژاوی آگوادو، اسطوره رئال ساراگوسا(383 بازی) به عنوان کسانی که بیشترین تعداد کارت قرمز را در تاریخ لالیگا دارند قرار گرفت.

سرخیو راموس در دقیقه 53 بازی برابر دپورتیوو لاکرونیا دستش را روی صورت فابیان شار، مدافع دپورتیوو لاکرونیا تعمیر لپ تاپ ایسوس قرار و او را هل داد اما خوش‌شانس بود که آلخاندرو هرناندس، داور بازی او را تنها با کارت زرد جریمه کرد.

در مجموع این بیست و سومین باری است که راموس در دوران بازیگری‌اش در رده باشگاهی کارت قرمز می‌گیرد که 18 بار آن در لالیگا، 3 بار در لیگ قهرمانان اروپا و 2 بار در جام حذفی اسپانیا بوده است. او تمام این کارت‌های قرمز را در دوران بازیگری‌اش در رئال مادرید گرفته است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *