نامه نمایندگان به رئیس‌ جمهور در خصوص کابینه + درگیری در تمرین حریف عربستانی پرسپولیس – باشگاه فرهنگی و ورزشی

خبرگزاری ایسنا: نماینده تهران از تهیه نامه‌ای خطاب به رئیس‌جمهور برای استفاده از مجید انصاری و صالحی‌امیری در دولت دوازدهم خبر داد
خبرگزاری ایسنا: نماینده تهران از تهیه نامه‌ای خطاب به رئیس‌جمهور برای استفاده از مجید انصاری و صالحی‌امیری در دولت دوازدهم خبر داد.
علیرضا رحیمی اظهار داشت: در حال حاضر نامه‌ای به رئیس جمهور برای حضور مجید انصاری و صالحی‌امیری در دولت دوازدهم تهیه شده است که همچنان در مرحله جمع آوری امضا است.

نماینده تهران به رایزنی‌های وزرای پیشنهادی در مجلس اشاره کرد و گفت: این رایزنی‌ها از روز گذشته به صورت ملموس آغاز شده بطوری که وزرای پیشنهادی در جای جای مجلس یعنی کمیسیون‌ها، فراکسیون‌ها و حتی نمازخانه‌،‌ راهروها و آسانسورها مشغول معارفه و صحبت با نمایندگان هستند.

وی همچنین گفت که نامه دیگری برای قدردانی از خدمات طیب‌نیا وزیر اقتصاد دولت یازدهم تهیه شده است.

——————-
خبرگزاری مهر: تیم فوتبال الاهلی عربستان خود را برای بازی در لیگ این کشور آماده می‌کند و سپس ۳۱ مردادماه در مسقط و در چارچوب دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف پرسپولیس خواهد رفت
این هوادار خطاب به سعید المولد الفاظی را به کار برد که این بازیکن هم این الفاظ را بی پاسخ نگذاشت. این درگیری باعث شد تا معاون باشگاه به همراه مدیر مرکز اطلاع رسانی الاهلی و نیروهای امنیتی حاضر در ورزشگاه، هوادار را از ورزشگاه بیرون کنند.

در این تمرین، «سعید المولد» یکی از بازیکنان الاهلی لحظاتی با یک هوادار درگیر شد و همین مسئله باعث توقف تمرین از سوی «سرگئی ربروف» سرمربی الاهلی شد.

این هوادار درباره علت درگیری اش با بازیکن الاهلی گفت: من حرف زشت و ناپسندی نزدم و فقط از بازیکنان خواستم احساس مسئولیت بیشتری داشته باشند. من از دایره ادب خارج نشدم.

خبرگزاری مهر: تیم فوتبال الاهلی عربستان خود را برای بازی در لیگ این کشور آماده می‌کند و سپس ۳۱ مردادماه در مسقط و در چارچوب دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف پرسپولیس خواهد رفت.
در تمرین روز گذشته الاهلی اتفاقی رخ داد که باعث شد سرمربی تیم دقایقی آنرا متوقف کند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *