میثاقیان باز هم ترمز پرسپولیس را می کشد؟ – باشگاه فرهنگی و ورزشی

وبسایت نود: پرسپولیس و برانکو این روزها در بهترین شرایط به سر می برند و پس از کسب سه پیروزی متوالی، در هفته چهارم به مصاف سیاه جامگان می روند
در لیگ برتر شانزدهم، میثاقیان که در هفته های پایانی جایگزین خداداد عزیزی در سیاه جامگان شده بود، در اولین دیدار خود در ورزشگاه آزادی به مصاف استقلال آماده و سرحال منصوریان رفتند. استقلال در پنج بازی قبلی خود به پنج برد دست یافته بود و در این دیدار تلاش می کرد تا با کسب ششمین برد متوالی، رکورد جدیدی را ثبت کند. گرچه حریف استقلال تیم ته جدولی سیاه جامگان بود، اما روی نیمکت این تیم مربی کاربلدی حضور داشت که راه متوقف کردن تیم های بزرگ، حتی در ورزشگاه های خانگی شان، را به خوبی می دانست. در این دیدار هم میثاقیان در حالیکه تنها چند روز از حضورش در سیاه جامگان می گذشت، به خوبی راه های نفوذ استقلال به دروازه تیمش را بست؛ سیستم بازی سیاه جامگان در این بازی به گونه ای بود که استقلال هرچه زد به در بسته خورد و هرچه بیشتر حمله می کرد، کمتر نتیجه می گرفت.

وبسایت نود: پرسپولیس و برانکو این روزها در بهترین شرایط به سر می برند و پس از کسب سه پیروزی متوالی، در هفته چهارم به مصاف سیاه جامگان می روند.

در لیگ برتر هفتم زمانی که افشین قطبی هدایت پرسپولیس را بر عهده گرفت، سرخپوشان در چهار هفته ابتدایی بازی های تماشایی را به نمایش گذاشتند و عالی نتیجه گرفتند. شاگردان افشین قطبی با کسب چهار برد صدرنشین بودند و در هفته پنجم به مصاف راه آهنی رفتند که هدایت آن بر عهده میثاقیان بود. بر خلاف تصور، پرسپولیس و قطبی در این دیدار نتوانستند نتایج خوب بازی های گذشته را تکرار کرده و در پایان در حضور بیش از ۸۰ هزار هوادار پرسپولیس در ورزشگاه آزادی به تساوی بدون گل دست یافتند. در واقع، میثاقیان در آن بازی ترمز تیم قطبی را کشید.

میثاقیان باز هم ترمز پرسپولیس را می کشد؟

سیاه جامگان از اواخر فصل گذشته اکبر میثاقیان را به خدمت گرفته و پس از روی کار آمدن این مربی، پیشرفت محسوسی در روند این تیم دیده می شود. یکی از ویژگی های میثاقیان این است که این مربی به خوبی راه و روش بازی کردن در مقابل تیم های بزرگ را می داند و حتی در زمان هایی که حریف در بهترین شرایط آرمانی هم قرار داشته، میثاقیان توانسته است با سبک خاص خودش رقیب را متوقف کرده و به هدف خود دست یابد.

و حالا سیاه جامگان در هفته چهارم با مربی کارکشته خود یعنی اکبر میثاقیان بار دیگر به ورزشگاه آزادی می آید تا مقابل پرسپولیس و شاگردان برانکو صف آرایی کند. آیا میثاقیان باز هم می تواند سناریوی خود را در ورزشگاه آزادی تکرار کند و روند عالی نتیجه گیری در پرسپولیس را متوقف کند؟ یا به عبارتی، آیا میثاقیان این بار هم می تواند ترمز پرسپولیس برانکو را بکشد؟ البته که میثاقیان هم خوب می داند پرسپولیس برانکو متفاوت از تمام تیم هایی است که با آنها بازی کرده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *