لجبازی ادامه‌دار بارسا؛ نیمار باز هم بازی نمی‌کند؟ + اجرای ارکستر سمفونیک تهران تمدید شد – باشگاه فرهنگی و ورزشی

ورزش سه: به نظر می رسد بر طبق اخبار و شایعات؛ عصبانیت مدیران بارسلونا از انتقال نیمار به پاری سن ژرمن هنوز فروکش نکرده است
در بازی هفته اول پاری سن ژرمن برابر آمیان که به برتری تیم جدید نیمار انجامید، ستاره 222 میلیون یورویی پاریسی ها غایب بود و با این شریط احتمال دیدار برابر گنگام در هفته آتی را نیز از دست خواهد داد.

ورزش سه: به نظر می رسد بر طبق اخبار و شایعات؛ عصبانیت مدیران بارسلونا از انتقال نیمار به پاری سن ژرمن هنوز فروکش نکرده است.

بارسا می تواند این گواهی را تا 18 آگوست (9 روز دیگر) هم ارسال نکند و با این تفاسیر ممکن است نیمار بازی های بعدی تیمش را نیز از دست بدهد.

اما در این میان مدیران بارسا نیز بیکار نمانده و با عدم صدور گواهی بازی کردن نیمار برای سازمان لیگ فرانسه ممکن است باعث شوند تا این ستاره برزیلی دومین بازی پاری سن ژرمن را نیز از دست بدهد.

در روزها اخیر اخباری در مورد عصبانیت نیمار از مدیران بارسا به علت عدم پرداخت حق وکالت پدرش و امکان شکایت از آنها به گوش می رسد.

لجبازی ادامه‌دار بارسا؛ نیمار باز هم بازی نمی‌کند؟

——————-
خبرآنلاین: اجرای ارکستر سمفونیک تهران تمدید شد و این گروه در اول شهریور بار دیگر در تالار وحدت روی صحنه می‌رود
خبرآنلاین: اجرای ارکستر سمفونیک تهران تمدید شد و این گروه در اول شهریور بار دیگر در تالار وحدت روی صحنه می‌رود.
این کنسرت‌ به رهبری شهرداد روحانی با همراهی چهار سولیست نوجوان هارپ، برای اولین بار برگزار می‌شود.

ارکستر سمفونیک تهران پس از پایان سری اول اجراهای خود در 27 مرداد، یک نوبت دیگر در تاریخ اول شهریور، ساعت ۱۱ صبح در تالار وحدت روی صحنه می‌رود.

«پیتر و گرگ» اثر سرگئی پروکفیف، «کارناوال حیوانات» اثر کامیل سن سانس، «آرواره کوسه» اثر جان ویلیامز، «باروک فلامینگو» اثر دبورا هانسون با تنظیم برای چهار هارپ توسط فتانه شاهین، رپرتوار این برنامه را تشکیل می‌دهند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *